Spłacasz kredyt lub pożyczkę? uzyskaj zwrot od banku

Skorzystaj z naszej darmowej analizy! Prześlij nam swoje umowy z bankiem, a w ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź od doświadczonego analityka.

Twoje prawa

Czy wiesz, że?

slider arrow

Aż 90% umów kredytowych zawiera szereg błędnych i niezgodnych z ustawą zapisów.

Dlaczego my?

Na rynku usług prawnych działamy od 2018 roku. W swoim zespole mamy ponad 200 ekspertów wszystkich specjalizacji z całej Polski, a wśród nich najlepszych specjalistów z prawa bankowego, którzy odzyskają od banków należne Ci pieniądze.

Zamiast samodzielnie walczyć, zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.

zrealizowanych porad prawnych

zrealizowanych porad prawnych

przeprowadzonych spraw

przeprowadzonych spraw

odzyskanych pieniędzy

odzyskanych dla klientów pieniędzy

Najczęstsze błędy w umowach

W umowach może pojawiać się wiele innych błędów proceduralnych, które mogą utrudniać czy zafałszowywać przejrzystość i zrozumienie umowy przez konsumenta.

 • Wadliwe zapisy w umowach zawieranych na odległość

  W takich umowach może występować wiele wadliwych zapisów, które naruszają prawa konsumenta lub mogą wywoływać niejasności, np. błędna informacja na temat prawa do odstąpienia od umowy.

 • Błędy dotyczące warunków umowy

  Mogą wprowadzać klientów w błąd lub narażać ich na ryzyko nieświadomego przyjęcia niekorzystnych warunków. To może obejmować różne aspekty umowy, takie jak terminy, opłaty, zobowiązania i inne kluczowe elementy.

 • Błędna informacja na temat stopy oprocentowania i RRSO

  RRSO to wskaźnik, który pozwala na porównanie kosztów różnych kredytów. Błędne informacje na temat stopy oprocentowania lub RRSO mogą wprowadzić klienta w błąd co do rzeczywistych kosztów kredytu.

Błędy w umowach

W KONSEKWENCJI: błędne zapisy spowodowały, że konsumentów nie stać na spłatę zaciągniętych kredytów.

Rozwiązanie

Zwrot pieniędzy z kredytu

Zwrot uzyskujemy na podstawie obowiązującej Ustawy o kredycie konsumenckim z dnia 12 maja 2011 r.. Usługa odzyskania zawyżonych kosztów kredytu nie wymaga postępowania sądowego, przez co cały proces trwa maksymalnie do 30 dni.

Co musisz zrobić?

1
2
3

Wypełnij i wyślij do nas formularz zgłoszeniowy.

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoje umowy kredytowe.

Podpisz niezbędne dokumenty i oczekuj na zwrot pieniędzy.

Jak to działa?

TY KONTAKTUJESZ SIĘ Z NAMI

Wypełniasz prosty formularz

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoje umowy kredytowe oraz sprawdzimy wysokość należnego zwrotu. Następnie nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i przedstawi kolejne kroki do uzyskania zwrotu.

Podpisanie pełnomocnictwa

Podpisujesz pełnomocnictwo

Po otrzymaniu pełnomocnictwa do dochodzenia zwrotu oraz podpisania umowy współpracy nasi prawnicy zabiorą się od razu do pracy.

MY NEGOCJUJEMY Z BANKIEM

Reprezentujemy Cię w tej sprawie

Wynegocjujemy dla Ciebie lepsze warunki kredytowe, obniżymy raty Twoich kredytów oraz odzyskamy zawyżone przez bank opłaty kredytowe.

pieniądze

Wypłata kosztów

Na podany nam wcześniej rachunek bankowy otrzymujesz od banku zwrot kosztów lub/i obniżenie rat Twoich kredytów.

O nas

Mecenas Aneta Pietrzak

Radca Prawny Aneta Pietrzak

Zawsze gotowa działać i pomóc w szybkim i skutecznym odzyskaniu pieniędzy. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pasjonatka prawa cywilnego, która wyspecjalizowała się w sprawach dotyczących sankcji kredytu darmowego. W kontakcie z instytucjami bankowymi nie ma sobie równych. Gotowa walczyć z bankiem o każdą możliwą do odzyskania złotówkę.

LEXNONSTOP

Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w dziedzinie prawa finansowego i kredytowego. Dzięki naszemu zaawansowanemu zrozumieniu rynku finansowego oraz umiejętności negocjacyjnych, dzięki czemu pomagamy naszym klientom w dochodzeniu swoich praw i odzyskiwaniu nadpłaconych kwot oraz obniżeniu kosztów kredytu. Dbamy o komfort i zadowolenie naszych klientów.

LEXNONSTOP

Dlaczego warto?

Poznaj powody, dla których warto powierzyć swój kredyt ekspertom z LEXNONSTOP

 • Nie ponosisz żadnych kosztów z góry

  Nasze wynagrodzenie stanowi ustalony po analizie procent od kwoty, jaką odzyskamy dla Ciebie z kredytów. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie uzyskamy dla Ciebie zwrotu, nie ponosisz żadnych kosztów usługi.

 • Szybki czas realizacji

  Działamy ekspresowo. Analizę swojej umowy otrzymasz maila do 24h. Ze względu na strukturę i procedury bankowe cały proces od momentu przyjęcia zgłoszenia do wypłaty środków zajmuje od kilku do kilkunastu tygodni. To krótki czas w porównaniu do długiej perspektywy spłaty kredytu.

 • 98% skuteczności

  Uzyskujemy zwroty z 98% trafiających do nas kredytów, a cały proces zamykamy w formie zdalnej, bez wychodzenia z domu (telefon, sms, mail). W Twoim imieniu wszelkie działania i kontakt z bankiem podejmuje profesjonalny pełnomocnik.

Prawo

Często zadawane pytania

Masz jeszcze wątpliwości? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Co teraz?

Prześlij nam swoje umowy kredytowe, a my tak szybko, jak to możliwe, z udziałem naszych prawników sprawdzimy, ile możesz odzyskać. Zwrot nawet do 100.000 zł z kredytu.

myszka

Spłacasz kredyt lub pożyczkę?

Przekonaj się, czy Twój bank jest Ci winien pieniądze!