Uwaga!

error..

OK

Potwierdzenie akcji

error..

OK Anuluj

Logowanie Klient/Ekspert

DOŁĄCZ DO NAS
I ZARABIAJ W BRANŻY PRAWNEJ ONLINE

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Pozyskuj klientów i kolejnych partnerów.

Otrzymuj prowizję od każdego klienta, który zgłosił się z Twojego polecenia i skorzystał z dowolnej usługi lexnonstop.com

Zarabiaj nawet do 41% + nadprowizja!

Dołącz do programu Zaloguj się do konta partnera

Nie pamiętasz hasła?

Wprowadź swój adres e-mail lub login.

USŁUGI PRAWNE

Jak uzyskać poradę prawną?

W celu uzyskania porady należy skorzystać z opcji „Zadaj pytanie” (przycisk znajduje się w pasku menu oraz na stronie głównej). Następnie należy dokonać wyboru typu oferty, a następnie opisać swój problem prawny. Kolejnym krokiem jest rejestracja oraz przy płatnym pytaniu - opłacenie usługi. Porada zostanie przesłana na skrzynkę mailową oraz pojawi się na koncie w serwisie.

Uwaga! Jeśli to nie jest Twoje pierwsze pytanie i już rejestrowałeś się w naszym systemie, przed rozpoczęciem dodawania zgłoszenia, zaloguj się na konto korzystając z okna w lewym górnym rogu strony.

Ile kosztuje porada?

Nie wiem, którą usługę wybrać.

Jeżeli jesteś osobą indywidualną – wybierz ofertę z kategorii Dla Ciebie:

  1. Porada Basic – bezpłatne, krótkie pytanie bez gwarancji odpowiedzi prawnika.
  2. Porada Standard - prosta porada prawna z wstępną oceną problemu.
  3. Porada Premium - w porównaniu do pozostałych dostępnych usług z oferty Dla Ciebie, pozwala na kompleksową konsultację prawną z propozycją rozwiązania problemu oraz analizę dokumentów.
  4. Pakiet Dla Ciebie - kompleksowa usługa prawna, obejmująca Cię przez cały rok.

Jeżeli prowadzisz firmę wybierz ofertę Dla Firmy

  1. Porada Prawna Online – prosta porada z propozycją wstępnego rozwiązania.
  2. Porada telefoniczna – Omówienie problemu z ekspertem przez telefon.
  3. Porada księgowo-doradcza – Porady dotyczące problemów księgowych firmy.
  4. Pakiet Biznes Pro, Pakiet Twoja Firma, i Pakiet Twoja Firma Premium – kompleksowa ochrona prawna firmy przez cały rok. Zdecyduj, jak często potrzebujesz pomocy prawnej, czy potrzebujesz podstawowego zabezpieczenia, czy może kompleksowego rozwiązania i wybierz jeden z pakietów. To tylko 40 zł/100 zł/500 zł miesięcznie!

Jak długo muszę czekać na odpowiedź eksperta?

Czas uzyskania Porady zależy od wybranej usługi. Najniższy priorytet w udzieleniu odpowiedzi mają porady bezpłatne, natomiast najwyższy - porady płatne z wykupioną opcją dodatkową „Priorytetowa odpowiedź” – który jest realizowany w 24h. Maksymalny czas odpowiedzi bez wykupionej dodatkowej opcji „Priorytetowa odpowiedź”, to 5 dni, ale średni czas odpowiedzi to 48h.

Gdzie mogę znaleźć odpowiedź na moje pytanie?

Kiedy ekspert udzieli odpowiedzi, Porada zostanie przesłana na skrzynkę mailową oraz pojawi się na koncie w serwisie, w zakładce „Twoje Pytania”. Jeśli chcesz odnaleźć konkretną odpowiedź, skorzystaj z opcji filtrowania „Sortuj zgłoszenia”, która ułatwi Ci dotarcie do interesującego Cię pytania.

Co w momencie, gdy nie uzyskam odpowiedzi na moje pytanie?

Czas odpowiedzi różni się w zależności od wybranej usługi. W przypadku wybrania opcji dodatkowej „Priorytetowa odpowiedź” ekspert odpowie w ciągu 24h. Przy pozostałych usługach maksymalny termin odpowiedzi, to 5 dni. W przypadku nieotrzymania odpowiedzi w wyznaczonym terminie, jednak nie wcześniej, niż po upływie 5 dni roboczych od momentu przesłania opisu problemu, można złożyć reklamację kontaktując się z nami pod adresem e-mail: bok@lexnonstop.com.

Uwaga! Pamiętaj, że na poradę Basic nie dajemy gwarancji odpowiedzi eksperta.

Co to jest usługa dodatkowa?

Usługa dodatkowa to określona i indywidualnie wyceniona przez Eksperta usługa powiązana z tematem głównego Pytania Klienta, która może zostać zrealizowana z wyłączeniem funkcjonalności dostępnych w ramach Serwisu. Przykładem usługi dodatkowej może być np. sporządzenie pozwu, wniosku czy innego pisma procesowego (sądowego) lub pozasądowego, którą to usługę Ekspert realizuje po osiągnięciu z Klientem porozumienia co do wysokości wynagrodzenia bez udziału Serwisu.

Czy jest możliwość rozmowy telefonicznej z prawnikiem?

W ofercie Dla Firmy znajduje się usługa Porada Telefoniczna, która daje możliwość porozmawiania z ekspertem przez 15-30 minut. Oferta Dla Ciebie nie obejmuje rozmowy przez telefon, natomiast jeśli sprawa wymaga takiej konsultacji, możesz w treści zgłoszenia zawrzeć prośbę do prawnika o jej wycenę lub napisać bezpośrednio do nas na adres: bok@lexnonstop.com. Rozmowa telefoniczna zostanie potraktowana jako usługa dodatkowa i będzie wyceniona przez prawnika niezależnie od porady prawnej.

Czy prawnik może zająć się prowadzeniem moje sprawy i ile to kosztuje?

Tak, prawnik może sam zaproponować dalsze zajęcie się sprawą lub jeśli nie otrzymałeś takiej propozycji, możesz zawrzeć prośbę o wycenę takiej usługi w treści kolejnego pytania lub napisać bezpośrednio do nas na adres: bok@lexnonstop.com. Wysokość wynagrodzenia za przejęcie sprawy ustalana jest indywidualnie przez prawnika, po wstępnym zapoznaniu się ze sprawą, dokumentacją oraz ustaleniu wymaganego zakresu działań.

HASŁO I REJESTRACJA

Jak utworzyć konto w systemie?

Aby zarejestrować się w systemie, należy dodać przynajmniej jedno zgłoszenie uzupełniając formularz dostępny w zakładce Zadaj pytanie. Po podaniu wszystkich wymaganych w formularzu pól, konto zostanie automatycznie utworzone. Nie ma możliwośc rejestracji konta bez dodania zgłoszenia.

Dlaczego podczas rejestracji system nie akceptuje mojego hasła?

Nie pamiętam hasła do swojego konta. Co robić?

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, na stronie logowania kliknij w link nie pamiętasz hasła? Wpisz adres e-mail lub login, którego używasz w serwisie i kliknij Przypomnij hasło. Na adres email powiązany z Twoim kontem wyślemy link do resetowania hasła. Użyj go i ustaw swoje nowe hasło, powtórz je, a następnie kliknij Zapisz. Odtąd możesz logować się przy pomocy nowego hasła. Jeżeli podejrzewasz, że Twoje konto zostało skradzione, niezwłocznie napisz do nas na bok@lexnonstop.com

Jak zmienić hasło do logowania?

Zmiany hasła możesz dokonać bezpośrednio po zalogowaniu się na konto użytkownika. W zakładce Zmień hasło podaj swoje aktualne hasło, następnie wpisz nowe hasło, powtórz je i kliknij Zapisz zmiany. Od tego momentu możesz logować się przy pomocy nowego hasła. Pamiętaj! Jeśli podejrzewasz, że ktoś mógł poznać Twoje hasło lub obawiasz się, że jest ono zbyt proste, zmień je. Masz podejrzenia, że Twoje konto zostało skradzione? Niezwłocznie napisz do nas na bok@lexnonstop.com

PŁATNOŚCI

W jaki sposób mogę opłacić wybrane usługi?

Nasz serwis korzysta z usług krajowego integratora płatności elektronicznych tPay, umożliwiającego realizowanie transakcji internetowych w systemie szybkich przelewów online. Jest to sprawdzony operator płatności obsługujący wiele serwisów w Polsce. Więcej informacji na temat tPay, znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: https://tpay.com/.

Nie mogę zapłacić za usługę, co mam zrobić?

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Tak. Każda sprzedaż jest automatycznie fakturowana, co oznacza, że za każdą płatność zrealizowaną za pośrednictwem platformy tPay, nasz system maksymalnie w ciągu 15 minut od zaksięgowania płatności wystawi dokument potwierdzający dany zakup. Pobranie faktury możliwe jest na koncie użytkownika w zakładce Historia płatności.

Dane na fakturze są błędne. Jak mogę je poprawić?

Dane do FV można zmienić w Panelu Użytkownika, po prawej stronie w kaflu Moje konto, klikając Dane do faktury. W przypadku błędnych danych na wystawionej już fakturze, prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nami mailowo pod adresem: bok@lexnonstop.com. Uprzejmie prosimy, by w treści maila podać dane, na jakie została wystawiona faktura oraz nowe, na które mamy sporządzić jej korektę.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Czy przekazywane przeze mnie informacje są bezpieczne?

Tak, każdy prawnik udzielający porad w ramach naszej platformy regulaminowo zobowiązany jest do zachowania tajemnicy zawodowej. Ponadto przesyłanie danych osobowych i komunikacja z naszymi serwerami jest zaszyfrowana i odbywa się z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer).

Czy moje pytania są anonimowe?

Czy zadane przeze mnie pytania będą widoczne dla innych użytkowników?

Nie, pytania będą widoczne tylko i wyłącznie dla eksperta, który wybrał Twoje zgłoszenie do odpowiedzi. Pozostali użytkownicy nie mają do nich dostępu.