Uwaga!

error..

OK

Potwierdzenie akcji

error..

OK Anuluj

Logowanie Klient/Ekspert

DOŁĄCZ DO NAS
I ZARABIAJ W BRANŻY PRAWNEJ ONLINE

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Pozyskuj klientów i kolejnych partnerów.

Otrzymuj prowizję od każdego klienta, który zgłosił się z Twojego polecenia i skorzystał z dowolnej usługi lexnonstop.com

Zarabiaj nawet do 41% + nadprowizja!

Dołącz do programu Zaloguj się do konta partnera

Nie pamiętasz hasła?

Wprowadź swój adres e-mail lub login.

Konferencja rozwoju biznesu LEXNONSTOP 2020

1 dzień, 4 prezentacje na żywo, wybitni prelegenci
ograniczona liczba uczestników

KIEDY?

27.06.2020
Start: 10:00

GDZIE?

Z dowolnego miejsca

Liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj!

Zapisz się już teraz

Konferencja Rozwoju Biznesu LEXNONSTOP,
dołącz do naszego zespołu!

Kiedy w styczniu zaprosiliśmy do współpracy pierwsze osoby zainteresowane wejściem w branżę usług prawnych, mieliśmy cel, żeby do końca tego roku pozyskać 1000 partnerów. Zrealizowaliśmy go w zaledwie 4 miesiące później. Dlatego jesteśmy tutaj: u progu wydarzenia, na którym chcemy pochwalić się swoimi osiągnięciami, podzielić zdobytą wiedzą i doświadczeniem, pokazać nowe narzędzia pracy i możliwości jakie niesie ze sobą projekt: dla Ciebie i każdego Partnera biznesowego, który ma odwagę chcieć więcej.

Lukratywna branża

Z usług prawnych korzysta każdy, niezależnie od tego czy ma problemy w życiu prywatnym, czy prowadząc własną firmę. Jako partner projektu zarabiasz, pomagając znaleźć ludziom rozwiązanie ich problemów prawnych, dodatkowo poszerzasz swoją ofertę usług!

Duży potencjał rozwoju

W dobie kryzysu zapotrzebowanie na usługi prawne rośnie i ta tendencja się utrzyma. Problemy takie jak utrata płynności finansowej, niezapłacone faktury, zwolnienia pracownicze mogą dotyczyć każdego bez wyjątku. Dlatego LEXNONSTOP jako platforma łącząca klientów z prawnikami, to projekt rozwojowy.

Biznes międzynarodowy

Jako partner możesz pomagać nie tylko klientom z Polski. Współpracujemy z kancelariami w całej Europie. Nasz biznes jest skalowany na inne rynki, a przez to Ty możesz zarabiać więcej, nie tylko w złotówkach.

Prelegenci

ZNANE NAZWISKA Z BRANŻY

Daniel Kubach

Daniel
Kubach

Inwestor, anioł biznesu

Członek wielu prestiżowych organizacji biznesowych. Z wykształcenia psycholog zarządzania i specjalista ds. marketingu. Ukończył Executive MBA w Rotterdam School of Management. W branży prawnej od 2004 roku. Jeden z głównym założycieli Europejskiego Centrum Odszkodowań EuCO S.A. Obecnie główny inwestor w projekcie LEXNONSTOP.

Justyna Drogosz

Justyna
Drogosz

Dyrektor Sprzedaży

Od 2002 roku zawodowo zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, księgowości i finansów. Uczestniczka szeregu elitarnych szkoleń związanych ze sprzedażą, marketingiem i pracą z ludźmi (Elite Sales, Elite Networker, Elite Networker Intensive, Praktyk biznesu i wiele innych).

Daniel Konieczny

Daniel
Konieczny

Trener rozwoju osobistego

z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w stosowaniu zasad oraz technik sukcesu i wizji. Trenował swoje umiejętności wraz z najlepszymi umysłami w branży. Współpracuje z firmami MLM, politykami, dyrektorami generalnymi, biznesmenami o wysokich osiągach, sportowcami i osobami z różnych środowisk.

adw. Małgorzata Mazerant

Adw. Małgorzata
Mazerant

Ekspert w zespole prawnym lexnonstop

Od 2013 r. reprezentuje konsumentów w sporach z bankami związanych z tzw. „starym portfelem”, klauzulami abuzywnymi w zakresie ubezpieczenia niskiego wkładu własnego oraz waloryzacji i denominacji do waluty obcej kredytów hipotecznych. Reprezentuje klientów przed Sądami wszystkich instancji, w tym przed Sądem Najwyższym.

Agenda konferencji

Zarezerwuj czas na rozwój

10:00 – 10:05

Rozpoczęcie konferencji

10:05 – 10:30

LEXNONSTOP w liczbach, czyli gdzie byliśmy i gdzie jesteśmy?

Daniel Kubach

10:30 – 11:15

Co przygotowaliśmy dla naszych partnerów? Nowe produkty i narzędzia pracy.

Justyna Drogosz

11:30 – 12:15

Pomoc dla właścicieli kredytów walutowych - aspekty prawne i nasze doświadczenie

Adw. Małgorzata Mazerant

12:30 – 13:30

Kilka słów od liderów - Jak wygląda ścieżka do kariery?

Top Team

13:30 – 15:00

Przerwa obiadowa

15:00 – 15:45

54321 Startuj! Trening motywacyjny.

Daniel Konieczny

16:00 – 16:45

Wyznacz sobie cel! Plan Kariery i przykłady zarabiania.

Daniel Kubach

17:00

Zakończenie konferencji

Opinie

Bardzo profesjonalna pomoc, dostępna dla każdego, kto poszukuje wsparcia prawnego. Bardzo dziękuję za Kartę Twój Prawnik, która daje mi poczucie bezpieczeństwa przez cały rok. Anka
Miałem sprawę niewypłaconej faktury u kontrahenta i w ciągu 24h dowiedziałem się wszystkiego. Super! Michał
Genialne rozwiązanie na dzisiejsze czasy, ale na przyszłe również. Porady prawne bez wychodzenia z domu i w dodatku baaardzo atrakcyjne cenowo. Na razie w Polsce i we Włoszech, a niedługo w całej Europie i na świecie. Polecam. Irena
W końcu każdy ma dostęp do prawnika z każdej dziedziny pewnej:) Już nie ma obaw, że nasza firma może mieć luki w papierologii. Jedna wiadomość i obawy znikają:) Mega inicjatywa. Joanna

Dlaczego warto?

Bądź przed innymi

Możesz stać się częścią czegoś wyjątkowego zanim zrobią to inni. Bądź w czołówce osób, które wiedzą czym jest okazja rynkowa i jak z niej skorzystać. W dobie kryzysu zarówno firmy, jak i osoby indywidualne będą potrzebować pomocy prawnej. Pomóż im w znalezieniu najlepszego rozwiązania i zarabiaj na usługach prawnych.

Działaj w nowoczesnej, prestiżowej branży

Nowe technologie zmieniają wygląd każdej branży. Jedną z nich jest również prestiżowa branża usług prawnych, czyli konkurencyjny, ale stabilny rynek, który w swoim tempie rozwija się od lat. Tak samo jak Uber połączył klientów z kierowcami, tak samo LEXNONSTOP jako platforma w nowoczesny zapewnia klientom dostęp do prawników.

Zarabiaj pomagając innym

Czy znasz branżę, w której pomagając innym, zarabiasz pieniądze? W tej branży i w tym projekcie to możliwe. Szukasz osób z problemami prawnymi, łączysz ich z prawnikami, którzy znajdują rozwiązanie, a Ty otrzymujesz prowizję za każde skuteczne polecenie klienta. To proste!

Zbuduj swój portfel klientów

Każdy pozyskany przez Ciebie klient tworzy Twój portfel, z którego zarabiasz przez całe życie w każdym momencie, w którym klient za pośrednictwem LEXNONSTOP skorzysta z pomocy prawnika. W ten sposób zyskujesz niezależność finansową i dochód na lata.

Rejestracja

Liczba miejsc ograniczona

Wypełnij formularz rejestracyjny

Zarejestruj się

Liczba uczestników konferencji jest ograniczona. Miej pewność, że nie zabraknie dla Ciebie miejsca. Wypełnij formularz rejestracyjny.

Bądź na bieżąco

Rejestrując się, otrzymasz uprzywilejowany dostęp do informacji. Dowiesz się, dlaczego akurat Ty i dlaczego akurat teraz powinieneś być z nami w tym projekcie.

Weź udział w konferencji

Na kilka dni przed wydarzeniem wyślemy Ci indywidualne zaproszenie z linkiem do spotkania. Bądź z nami już 27 czerwca o godz. 10:00.

Sponsorzy i partnerzy

Zobacz kto wspiera wydarzenie

  • logo benefiteria.pl
  • logo prawnik20.pl
  • logo loocalio.com
  • logo s7law.pl