Uwaga!

error..

OK

Potwierdzenie akcji

error..

OK Anuluj

Logowanie Klient/Ekspert

DOŁĄCZ DO NAS
I ZARABIAJ W BRANŻY PRAWNEJ ONLINE

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Pozyskuj klientów i kolejnych partnerów.

Otrzymuj prowizję od każdego klienta, który zgłosił się z Twojego polecenia i skorzystał z dowolnej usługi lexnonstop.com

Zarabiaj nawet do 41% + nadprowizja!

Dołącz do programu Zaloguj się do konta partnera

Nie pamiętasz hasła?

Wprowadź swój adres e-mail lub login.

Powrót do listyObostrzenia dla przedsiębiorców

Prowadzimy zajęcia/warsztaty dla dzieci (7-12lat) z robotyki i programowania. Nie jesteśmy placówką oświatową i nie jesteśmy w systemie oświaty. Firma to jednoosobowa działalność gospodarcza świadcząca usługę edukacyjną. Uczestnikami są dzieci w stałych grupach, zapisanymi we wrześniu na rok szkolny 2020/21. Z rodzicami jesteśmy związani rocznymi umowami. Grupy liczą od 7-11 osób. Czy w obecnym czasie firma może prowadzić zajęcia? Na jakich zasadach? Czy obowiązują nas limity uczestników?

Aneta Pietrzak

Radca prawny • Droga do Porozumienia Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Pietrzak

access_time17:22 03/31/21

Dzień dobry, w odpowiedzi na Pańskie pytanie informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 marca 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 25 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, działalność pozaszkolnych form edukacji nie została wspomniana w rozporządzeniach. Jeżeli Pańska działalność polega wyłącznie na prowadzeniu zajęć z robotyki i programowania, to nie widzę przeciwwskazań do kontynuowania zajęć. Mimo, iż Pańska działalność nie została ograniczona konieczne jest, aby w trakcie prowadzenia zajęć stosował Pan reżim sanitarny.

Każdy problem wymaga indywidualnego podejścia do jego rozwiązania, dlatego nie wyświetlamy dalszej części udzielonej przez prawnika odpowiedzi. Znalazłeś się w podobnej sytuacji? Zapytaj prawnika i zobacz jak możemy Ci pomóc.

Zadaj pytanie