Uwaga!

error..

OK

Potwierdzenie akcji

error..

OK Anuluj

Klienci


biznesowi

Uwaga!

Już wkrótce uruchomimy pakiety ochrony prawnej dla małych i średnich firm.

Tymczasem zachęcamy do skorzystania z jednorazowych porad prawnych dla przedsiębiorców.

Przejdź do formularza kontaktowego

Logowanie Klient/Ekspert

DOŁĄCZ DO NAS
I ZARABIAJ W BRANŻY PRAWNEJ ONLINE

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Pozyskuj klientów i kolejnych partnerów.

Otrzymuj prowizję od każdego klienta, który zgłosił się z Twojego polecenia i skorzystał z dowolnej usługi lexnonstop.com

Zarabiaj nawet do 41% + nadprowizja!

Dołącz do programu Zaloguj się do konta partnera

Nie pamiętasz hasła?

Wprowadź swój adres e-mail lub login.

Pytania i odpowiedzi

Na forum publikujemy wybrane pytania naszych użytkowników wraz z odpowiedziami ekspertów. Zobacz o co pytają i jakie dostają odpowiedzi. Jeśli też masz problem, który chcesz skonsultować z jednym z naszych prawników, już teraz zadaj pytanie.

Zadaj pytanie

Odmowa wykonania zadań przez Zamawiającego

Zawarłem umowę o dzieło przez e-mail na wykonanie Strony internetowej. Dowiedziałem się, że to jest umowa z kwotą ryczałtową ale prosiłbym o potwierdzenie przez Państwa tego faktu. Dzieła udokumentowane przez Zamawiającego jednak po około 2 miesiącach zmienił zakres prac np dokumentacja na początku zawierała 15 stron a w późniejszym okresie 60 stron gdzie widać różnice funkcjonalności.Doszedłem do momentu gdy chce oddać dzieło i Zamawiający po wykonaniu umówionych rzeczy odmawia odebraniu dzieła.

Zobacz odpowiedź

Sprzedaż usług online

Chcę rozpocząć sprzedaż produktów żywnościowych on-line. Oprócz warunków dotyczących sprzedaży internetowej, jakie warunki dotyczące sprzedaży żywności musimy spełniać jakie tam są potrzebne warunki?

Zobacz odpowiedź

Jak sprawdzić czy mieszkanie nie jest zadłużone?

Chcę kupić mieszanie od osoby prywatnej, która ma swoją kamienice. Jeśli kamienica jest zadłużona to czy mnie to jakoś dotknie, czy muszę spłacać te długi? Czy można gdzieś sprawdzić zadłużenie wybranego mieszania przed kupnem?

Zobacz odpowiedź

Reklamacja produktu

Kupiłem komputer na firmę, okazało się, że ma uszkodzoną kartę graficzną i odesłałem ją. Firma od ponad dwóch miesięcy zwleka z rozwiązaniem reklamacji. Kontakt jest utrudniony, co mogę zrobić?

Zobacz odpowiedź

Odzyskanie należności

Zamontowaliśmy kuchnie pod zabudowę za kwotę ponad 10 tyś zł dla klienta, który nie zapłacić znacznej części kwoty i od tygodnia nie mamy z nim kontaktu. Jak możemy odzyskać swoje pieniądze?

Zobacz odpowiedź

Brak wypłaty wynagrodzenia

Kiedyś pracowałem w delegacjach w Niemczech na podstawie umowy polskiego pracodawcy na umowe o prace. Pracodawca nie wypłacił pełnej kwoty czy moge cos z tym zrobić?

Zobacz odpowiedź

Zrzeczenie się spadku

Ojciec mojego dziecko nie utrzymuje z nim kontaktu.Wiem, że posiada długi, dlatego jak moge zabezpieczyc niepelnoletnie dziecko?

Zobacz odpowiedź

Spadek po rodzicach

Po śmierci rodziców pozostaje mieszkanie mi i bratu mieszkanie.Ja chce je sprzedać, a brat nie i nie chce odkupić mojej części. Czy mozna zrealizować przymusowe sprzedanie mieszkania? Co mogę zrobić?

Zobacz odpowiedź

Jak odzyskać swoją własność?

Oddałem auto osobowe w użyczenie, jednak osoba, której oddałem auto nie odpowiada na wiadomości. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób mogę wezwać do zwrotu powierzonego mienia, a jeśli nie nastąpi zwrot powierzonego mienia, to czy mogę się domagać zadośćuczynienia w formie pieniężnej?

Zobacz odpowiedź