Uwaga!

error..

OK

Potwierdzenie akcji

error..

OK Anuluj

DOŁĄCZ DO NAS
I ZARABIAJ W BRANŻY PRAWNEJ ONLINE

Nie czekaj. Dołącz już dziś!

Pozyskuj klientów i kolejnych partnerów.

Otrzymuj prowizję od każdego klienta, który zgłosił się z Twojego polecenia i skorzystał z dowolnej usługi lexnonstop.com

Zarabiaj nawet do 41% + nadprowizja!

Dołącz do programu Zaloguj się do konta partnera

Logowanie Klient/Ekspert

Skonsultuj się z prawnikiem online

Opis Twojego problemu musi zawierać przynajmniej 40 znaków.

50 prawników jest teraz gotowych aby odpowiedzieć

Odpowiedź nawet do kilku godzin

Prawo budowlane

Prawo budowlane to zbiór przepisów, które regulują kwestie projektowania, budowy, utrzymania i rozbiórki obiektów budowlanych oraz określa zasady działania organów administracji publicznej w tych dziedzinach.

Prawo budowlane reguluje wszelkie aspekty dotyczące procedur projektowania, budowy, nadzoru budowlanego oraz rozbiórki budynków. Traktuje ono również o zasadach procesu uzyskiwania pozwolenia na budowę oraz dokładnie formułuje uprawnienia osób związanych z branżą budowlaną. Prawo budowlane mówi również o warunkach, jakie należy spełnić oddając inwestycję do użytku. Dla przykładu problemem może być niedotrzymanie terminów budowy, co podlega regulacjom prawnym. Częste problemy z jakimi spotykają się klienci, to sytuacje, gdy wykonawca robót wykonał swoją pracę niestarannie, wadliwie albo właśnie ze sporym opóźnieniem. Ponadto prawo budowlane reguluje również kwestie katastrofy budowlanej, określając procedury, jakie należy podjąć w takich sytuacjach.